کادو تولد

نویسنده مدیر 1396/05/07 0 نظر

کادو تولد

کادو تولد

تولد یا زادروز یکی از خاص ترین روز ها  برای هر فرد است. این سنت در اواسط قرن نوزدهم آغاز شده اما تا اواسط قرن بیستم محبوب نشده بود. جشن تولد و کادو تولد یکی از ویژگی‌های بسیاری از فرهنگ‌ها می‌باشد. روزی که آدمی را در درون به فکر می برد، به روز های سپری شده، به اتفاقات خوش و ناخوش در سال گذشته و حتی قبل تر، به کار های کرده و نکرده و عمر گذشته که دیگر باز نمی گردد. اما در بیرون منتظر خاطراتی به یاد ماندنی که با دیگران رقم می زند. خاطرات روزی که می تواند با جشن گرفتن آن در ذهن ماندگارتر شود. 

در فرهنگ‌های غربی جشن تولد شامل تعدادی از آیین‌های مشترک است. مهمانان ممکن است بخواهند کادو تولد برای میزبان بخرند و در جشن تولد به او بدهند. جشن تولد چه با حضور ده ها نفر از دوستان و چه با یک عزیز می تواند به یادماندنی شود. جشن و پایکوبی و یا یک ملاقات ساده هر دو زیباست. این جشن را همیشه با کادو تولد همراه میکنیم. اما خب انتخاب یک کادو تولد خوب بستگی به شما دارد.

ما به شما به عنوان کادو تولد یک جعبه از گل های رز رزشایر که در بسته بندی ای باورنکردنی و حیرت انگیز برای شما آماده می گردد را پیشنهاد می کنیم. بسته شامل تعدادی گل رز، کپسول حاوی ماده نگهداری هر شاخه متصل به آن برای طراوت داشتن گل، جعبه ی مخصوص نگهداری گل ها، بسته ای برای سرد ماندن محیط گل ها برای طراوت و طول عمر حد اکثری و همه این اقلام در جعبه ای مخصوص حمل و نقل بسته با در نظر گرفتن تمام جوانب برای رقم زدن خاطره و تجربه ای به یاد ماندنی که برای کادو تولد بهترین گزینه است.

همین حالا می توانید با ثبت سفارش خود در سایت کادو تولد را تا 24 ساعت آینده که به صورت رایگان فرستاده می شود را تحویل بگیرید.

به امید لحظاتی خوش برای شما و عزیزتان

برای ثبت سفارش کلیک نمایید.

www.Roseshire.org

telegram.org/Roseshire