عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور

نویسنده مدیر 1395/05/14 0 نظر

عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور   گرانترین کادو تولد ی که برای عزیزانتان خریده اید چه بوده است؟ آمار ها نشان می دهد که مردم طبقه متوسط معمولا کادو تولد هایی و کادو ولنتاین هایی با ارزش چند صد دلار خریداری میکنند. این در طی رویدادهای خاص مانند کریسمس، روز ولنتاین و روز تولد است. افراد مشهور، از طرفی دقیقا می دانند که چگونه عزیزانشان را حیرت زده کنند. آنها عجیب ترین کادو تولد و کادو ولنتاین ها را تقدیم می کنند. و به نظر می آید که هیچ محدودیتی از آنچه از آنها انتظار می رود وجود ندارد. از آنجا که در مسئله مالی آن مشکلی وجود ندارد، و حتی چگونگی خرج کردن آن، شکلات ها، کارت های تبریک، و گل رز ها بیرون از مسئله ی مورد سوال ماست. در اینجا 5 کادو از سخاوتمندانه ترین کادو تولد ها و کادو ولنتاین ها که افراد مشهور و ثروتمند که خریده اند را برایتان آورده ایم:

 5. سری محدود کتاب هنری پیتر برد : 1900 دلار


   این باید یکی از گرانترین کتاب های هنری در طی تاریخ باشد. کتاب حاوی مجموعه ای از عکس ها، عکاس ها و آثار هنری پیتر برد از تور آفریقا در دهه ی 60 میلادی است. قیمت آن بالا تایین شد چون تنها 2250 نسخه از آن به چاپ رسید که هر جلد شامل 500 صفحه چاپ شده بود. اشتون کاچر این کتاب را برای دمی مور به عنوان کادو تولد و یا کادو ولنتاین خرید.

عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور

4. دکمه سر دست پلنگ شکل کارتیر : 70 هزار دلار

   جواهرات در واقع یکه از بهترین دوستان دختران و خانم هاستو زمانی که برند آن کارتیر باشد، پسدر نتیجه، شما دقیقا در راه رسیدن به قلب آن ها هستید. کانی وست این کادو ارزشمند را برای کیم کارداشیان به عنوان کادو ولنتاین خرید. آن دستبند از یک کالکشن عجیب است که از عقیق، زمرد، طلاو الماس ساخته شده است. گزینه ای عالی برای کادو تولد است.


عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور


3. سفری به فضا : 200 هزار دلار

   یک سفر به فضا بی شک یک کادو ولنتاین خارج از این جهان است. کیتی پری این کادو تولد را به راسل برند زمانی که برای شام بیرون رفته بودند داد. این سفر کهکشانی به مسافران اجازه می دهد که تاثیر بی وزنی را در حالی که کره ی زمین را قبل از بازگشت نظاره می کنند احساس کنند. قبل از سوار شدن شاتل فضایی ، مسافران باید 5 روز را به تمرین های لازمه بپردازند.
 

عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور


2. یک هلیکوپتر: 1.6 میلیون دلار

   جدا از خریدن زمینی که در آن آبشار دارد برای همسرش ف برد پیت، آنجلینا جولی کمی دور تر رفت و یک هلیکوپتر به عنوان کادو تولد برایش خرید. به علاوه، هزینه ی کلاس های آموزش پرواز آن را پرداخت کرد. در یک مصاحبه او پذیرفت که می خاست او را با یک اسباب بازی بزرگ تحت تاثیر قرار بده. این زوج همچنین یک پد برای هلیکوپترشان در خانه خود در فرانسه نصب کردند.
 

عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور
 

1. تاکستان در دره نپا : چند میلیون دلار

   هر کس از یک شیشیه آب انگور لذت می برد. این مسئله در مورد آقا و خانم بکهام صدق می کند. زمانی که برای رئال مادرید بازی می کرد بکهام به آن علاقه ی بیش تری نشان داد. این دلیل خرید یک تاکستان در دره نپا برای ویکتوریا به عنوان کادو تولد بود. او همسر خود را با فراهم کردن یک شیشه آب انگور از کارخانه آب انگور سازی با نام ویکتوریا بکهام به عنوان کادو ولنتاین سورپرایز کرد. این کادو تولد پیشبینی می شود که چندین میلیون دلار هزینه صرف آن شده است.
 

عجیب ترین کادو تولد های دنیا برای افراد مشهور
    اگرچه منتقدان می خواهند در مورد اینکه بهترین کادو تولد ها ساده ترین و قلبی بودن آن هاست بحث کنند، این افراد مشهور قدری آن را بالاتر می برند. این سه کلمه "من دوست دارم" از هر چیزی سخاوتمندانه تر است که باید له آن عمل کنیم.